mezonc
mezonc
6.40

Vērtēja 45 reizes

Apskatīja 113 auto

Apskatīja 0 numurus

Datums: 02-Dec-2010

Komentēja 8 reizes

mezonc

mezonc

6.40

Rīga
Opel Omega Ome
Redzēts 05-Apr-2013

Dzimšanas diena: 24. septembris

Vecums: 44 gadi

Stikla maiņa pēc ciemiņiem 7.01
03-Dec-2010

pirms un pēc ciemiņiem. guvums kādam mazāk materiāli, nekā seku likvidēšana. stikla meklējumos pavadītais laiks, nomaiņas laiks, summa par benzīnu, stiklu un morālais kaitējums.

Stikla maiņa pēc ciemiņiem

stiklu šķembas pa visu salonu

Stikla maiņa pēc ciemiņiem

pagaidu variants kamēr atrast atbilstos tonējuma stikls

Stikla maiņa pēc ciemiņiem

stikls ielikts

Stikla maiņa pēc ciemiņiem

viss pa vecam-tā kā tam jābūt

Novertē šo rakstu!

Komentāri (3)

Dzēsts lietotājs

Dzēsts lietotājs

Jā, ar policiju mūsu valstī štruntīgi- man arī sabojāja auto pie mājas, izsaucu mentus, šie atbruaca- centās pierunāt, ka nekas tāpat jau netikšot atklāts utt... kad uzstāju, lai raksta papīrus, tad tādā ļoti negribīgā tempā kaut ko uzskrecelēja! Pēc ned atsūtīja ziņu, ka ir uzsākata krimināllieta un vēl pēc 6mēn piezvanīja ar jautājumu- vai man esot remontdarbu tāme? :D

Uzrakstīts 04-Dec 12:34

mezonc

mezonc 6.40 Redzēts 05-Apr-2013

Kāda jēga no milicijas? Tāda situācija jau nebija pirmo reizi. Kasko nav. Octa nepalīdzēs. Nozagtās mantas vērtība nepārsniedz minimālo limitu, par kuru sēdina ķurķī. Plika protokola sastādīšana, laika tērēšana un milicijas komentāri un neapmierinātība par izsaukumu. Kaut arī mašīna stāvēja zem video novērošanas, seja un kkādas citas pazīmes, kas palīdzētu atpazīt personu, nebija saskatāmas. Tā ka atlika tik atrast stiklu un ielikt pašam un lieta darīta. "Ciemiņam" arī bija damage biški. Bija sagriezies uz stikliem. Asinis bija redzamas. Pēc DNS jau menti tāpat nemeklētu rokā. Un ko gan darīs tādam? Liks atmaksāt? Nav jau naudas nevienam. Reiz apzaga dzīvokli. Noķera zagļus. Atsēdēja izolatorā un vēl pēc jau pagājušajiem 4 gadiem neko neviens nav atmaksājis (nieka 100Ls).

0

Uzrakstīts 03-Dec 16:54

Alberts Ziemelis (admin)

Alberts Ziemelis 7.49 Redzēts 13-Jan-2019

Nepatīkama situācija. Vai mūsu modrā un visuspēcīgā milicija palīdzēja?

0

Uzrakstīts 03-Dec 15:56