Jaunās Honda Accord 2013 un Honda Jazz 2012
Jaunās Honda Accord 2013 un Honda Jazz 2012
16-Nov-2012

Honda neguļ un piedāvā mums jaunus auto ik sekundi, lai arī tie ir pārstrādāti iepriekšējie modeļi kā Honda Civic, Honda Jazz un Honda Accord, tie mums piedāvā daudz jaunas iespējas. Tās iekļauj daudz jaunu tehnoloģiju, dažādas motora kombinācijas, laikam līdzi ejošus ekoloģiskas un līdz ar to ekonomiskas motora iespējas, kā arī elegantus un modernus dizainus.

Fotoradaru karte
Fotoradaru karte
17-Nov-2011

Valsts Policija beidzot publicējusi "ilgi gaidīto" fotoradaru karti.

JAPMEET 2010 - japāņu auto salidojums
JAPMEET 2010 - japāņu auto salidojums
14-Aug-2010

2010.gada 22.augustā sporta kompleksā 333 notiks saiets japāņu sporta auto, tūninga auto un restaurēto auto entuziastiem.

Rekets pie Zoodārza
Rekets pie Zoodārza
01-Jūl-2010

Kāda aktīva rīdziniece vērsusies Rīgas Domes Satiksmes departamentā ar konstruktīviem priekšlikumiem, lai izbeigtu autovadītāju reketu, ko veic Rīgas Domes autostāvvietu kontroles dienesta personā, sodot autovadītājus par auto novietošanu neatļautā vietā. Problēma ir tā, ka šīs "neatļautās" vietas nav skaidri un saprotami apzīmētas. Publicējam iesniegumu, kas 2010. gada 30. jūnijā iessniegts RD Satiksmes departamentā. Tā kā kundze vēlējās palikt anonīma, iesniegumā norādītais vārds mainīts.

Autoceļi joprojām ir bedraini
Autoceļi joprojām ir bedraini
14-Jūn-2010

Neraugoties uz Latvijas Autoceļu direkcijas paziņojumu jūnija sākumā par to, ka ceļa bedrīšu remonts uz galvenajiem valsts autoceļiem esot pabeigts, tomēr daudzviet nozīmīgi autoceļu posmi ir acīmredzami katastrofālā stāvoklī vai arī bedru remonts ir veikts nekvalitatīvi. Pie tāda secinājuma nonākusi autobraucēju portāla AutoBildes.lv redakcija pēc izbraukuma uz Kurzemi. Kā tika ziņots agrāk, portāls AutoBildes.lv aprīļa sākumā izveidoja pirmo Latvijas autoceļu Bedru Karti internetā.