www.kabrio.lv 2.79
05-Jūn-2013

zigalo30

3.72

Igors Komarovs
VW Golf Dzīves stila auto
Redzēts 01-Jūn-2016

Čau visiem kabrio īpašniekiem. Pasākums-salidojums Cēsīs 2013.gada 15.jūnijā Sazvanījos atpūtas vietu kur varēsim tusēt un atrakcijas sadomāt http://www.hotelraksi.lv/index1.php (No pieaugušā zoo apskate parka Ls 2,-., bērniem līdz 7.gadu vecumam bez maksas, virs 7 gadi lvl 1,50) (Par piknika vietu tajā ietilpst galdi, soli, malka, teltis nojumes, grili no cilvēka būs LVL 1,-) Pilsēta tūrisma centrā sarunats un būs atļauja iebraukt visiem ar mašīnām pie pakājes pils uz 1 h izrādīties tautai un uztaisīt bildes. Sarunāšu noteikti Cēsu presi Druvas žurnālistus, kas tad fiksēs ar to rakstam. Alus brūzi sazvanīju un man dos zinu papildus par ekskursiju un to cik tas var maksāt mums sezdien-jo ekskursijas notiek oficiālās treždienās) Par to vēl došu papildus ziņu. Vajadzība ir zināt skaitu cik būs cilvēku tusiņam uz Rakšiem, lai tur sagatavotu mums piknika vietu.

Jaunumi [30.06.12] 5.02
30-Jūn-2012

JanisK

5.12

Jānis Kalniņš
VAZ 2106 ar 1.5L dzinēju
Redzēts 29-Mar-2015

Pievienoju dažus uzlabojumus servisa grāmatā un jaunas auto bildes :)
Viss nenotiek tik ātri kā gribētos, bet galvenais, ka notiek, lēnam krājās nepieciešamās detaļas turpmākiem uzlabojumiem un pārbūvēm :)

video gaz 24 2.52
17-Mai-2012

volgist

3.53

Romans Binkovskis
Gaz 24 volga
Redzēts 16-Feb-2013

Bija saulaina diena, nebija ko darīt un mes ar draugiem izdomājam nofilmēt kādu video roliku par manu mašīnu. Nekas īpašs bet man patika.
Nolēmu padalīties ar jums.
Kr4 novērtēt manu vāģi.

Audi A2 2.54
11-Apr-2012

Janko

3.44

Jānis Čudars
Audi A4 TDI
Redzēts 07-Jūl-2012

Sveiki, velejos pajautat, Lieta tāda, ka gribu tagadejo audi a4 pardot vai samainit jo velos nopirkt audi a2, cik skatijos bildes, mazinsh bet diezgan pievilcigs auto:) varbut kadam vai kadai ir vai kads zin kautko par so auto tad ludzu pastastat.! Paldies.

Maksas autostāvvietas un norauts bampers 7.12
07-Nov-2011

admin

7.49

Alberts Ziemelis
UAZ 3152 Bezceļa karalis
Redzēts 13-Jan-2019

Kādu dienu, kārtojot lietas Muitas un Citadeles ielas apkārtnē, novietoju savu auto Mercedes-Benz C270 autostāvvietā Muitas ielas malā. Tur automašīnas jānovieto 'skujiņā', ko arī mēģināju, paveicu un... tā tapa šis raksts.

Nevaru lepoties ar augstu auto klīrensu - Vācijā auto ir ticis nedaudz sēdināts (~2 cm) un tāds arī nonācis manās rokās. Tas vadītājam uzliek pienākumu būt vēl vērīgākam izvērtējot iespējas pārvarēt dažādus šķēršļus, tostarp arī ielu apmales, ja auto jānovieto uz trotuāra iekārtotā autostāvvietā.

Līdz šim auto novietošana bija izdevusies veiksmīgi, taču tad pienāca liktenīgā parkošanās reize Muitas ielā un augstās apmales dēļ salauzu un atrāvu labā riteņa apakšspārnu. Braucot mājup ar ātrumu virs 70 km/h tas pretvēja ietekmē sāka skarties pie riteņa, rūkt un dilt. Braucu vien uz servisu labot. Šajā reizē iztiku ar pāris savilcēm, taču, ja nāktos braukt pie Benitas un pirkt oriģinālo plastmasu, šis prieks kopā ar darbu izmaksātu ~ Ls 100.

Pieļauju, ka neesmu vienīgais, kurš ikdienā pārvietojas ar nedaudz zemāku auto un izmanto maksas autostāvvietas Rīgā. Un te rodas jautājums, vai Rīgas Domes atbildīgie dienesti, ierīkojot jaunas autostāvvietas un iekasējot naudu par to izmantošanu, izvērtē arī tādus faktorus, kā apmales augstums attiecīgajā ielas posmā? Atceros, ka agrāk, kad tikko sāka parādīties pirmās maksas stāvvietas ielu malās, pirmais mulsums bija par auto apsardzi. Visai loģiski daudzu autoīpašnieku galvās dzima un uzreiz arī mira jautājums - ja jau par stāvvietu jāmaksā, tad kādam arī mans auto jāsargā... Ar šo jau esam samierinājušies. Bet kā paliek ar apmalēm? Reizēm tās ir tiks augstas, ka šķiet, teju ne tikai bamperis nokritīs, bet arī stikli izbirs, auto virsbūves vērpšanās dēļ. Vai nebūtu pareizāk vispirms nodrošināt normālus apstākļus auto novietošanai un tad prasīt par to samaksu?

Protams, es varēju saukt policiju, fiksēt notikušo, un iesniegt pilsētas tēviem rēķinu par auto nodarītajiem bojājumiem, taču kuram gan šodien ir laiks tādām atrakcijām... Arī man tobrīd nebija prātā rīkot tik lielu jezgu. Bet, ja kāds tomēr sasparotos un liktu pilsētai samaksāt par kādu smalku bamperi, varbūt tad Rīgas vadībai ienāktu prātā izvērtēt par ko var prasīt naudu un par ko nē. Vai arī Jūs tādējādi slēpti lobējat apvidus auto tirgotāju biznesu, Nil Ušakov?