vabole
vabole
6.70

Vērtēja 11 reizes

Apskatīja 61 auto

Apskatīja 8 numurus

Datums: 25-Jūn-2009

Komentēja 2 reizes

vabole

vabole

6.70

Rīga
VW Kafer wicked
Redzēts 28-Jan-2011

Dzimšanas diena: 13. septembris

Vecums: 48 gadi

DRIVE YOUR VW TO WORK DAY 5.86
18-Jūn-2010

Piecpadsmito reizi pasaulē un pirmo reizi Latvijā ar plašām svinībām Rīgas ielās un pasākuma noslēgumu Andrejsalā tiek atzīmēta Starptautiskā BRAUC AR SAVU VOLKSWAGENU UZ DARBU diena (Drive Your Volkswagen To Work Day). Šis pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju, vienlaicīgi tiek atzīmēts visos kontinentos. šogad pirmo reizi plašajam Volkswagen cienītāju pulkam pasaulē pievienosies arī Rīga, Latvija.

Sākotnēji atzīmēta kā Vispasaules VW Vaboles Diena (World Wide Day of the VW Beetle), šo svētku ideja dzima tālajā 1995. gadā, kad Brazīlijas VW Vaboļu kluba vadītājs Aleksandrs Gromovs (Alexander Gromow) sāka apzināt Volkswagen klubus visā pasaulē, izsūtot aicinājumus par vienotu vispasaules svētku dienu, kurā tiktu godāta Volkswagen slavas un panākumu pamatlicēja – VW Vabole.

Pirmā World Wide Day of the VW Beetle tika atzīmēta 1995. gada 24. jūnijā – 5. retro Volkswagenu salidojumā Vācijas pilsētā, Bad Kambergā (5th International Vintage VW Meeting of Bad Camberg). Tai pat gadā tiek izlemts, ka oficiālā svinību diena ir 22. jūnijs. Diena, kas ir simboliski un vēsturiski ļoti nozīmīga – 1934. gada 22. jūnijā Ferdinands Porše (Ferdinand Porsche) parakstīja līgumu par VW Vaboles projektēšanu.

Šo 15 gadu laikā no VW vaboļu vides pasākums pārtapis daudz plašākā visus Volkswagen modeļus un to cienītājus apvienojošā pasākumā. Vairākus gadus svinības neizdevās sarīkot Latvijā, jo katrs kārtīgs latvietis 22. jūnijā jau atrodas Līgo svētku noskaņās. Tā kā šogad Volkswagen diena tiek svinēta 18. jūnijā, tas pavēris iespējas atzīmēt pasākumu ar aktivitātēm arī Latvijā.

Šai dienā ikkatrs VW īpašnieks savas automašīnas logā ielīmē DRIVE YOUR VOLKSWAGEN TO WORK DAY atpazīšanās zīmi un dodas ar to uz darbu, cenšas novietot pēc iespējas redzamākā vietā un iemūžināt šo mirkli fotogrāfijā. Vakarā 20:00 VW īpašnieki tiekas Andrejsalā un dodas braucienā pa Rīgas ielām, bet 22:00 atgriežas, lai baudītu Air-cooled Hippie Open Air Disco, dalītos ar iespaidiem, apspriestu tehnikas jautājumus.

Pasākuma laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti arī ar Starptautiskā Volkswagen Festivāla programmu, kas no 20. līdz 22. augustam notiks Salacgrīvā. Veiksmīgāko fotogrāfiju autoriem būs iespēja iegūt ielūgumus uz festivālu. Abus pasākumus rīko VW vaboļu un VW MK1 entuziasti.

vairāk info: www.vabole.lv/fest

DRIVE YOUR VW TO WORK DAY

drive your vw to work day

DRIVE YOUR VW TO WORK DAY

Novertē šo rakstu!

Komentāri (0)