Mitsubishi Galant 2. paaudze, 1989

Mitsubishi Galant 2. paaudze

4.53

Novertē auto kopumā!

  • apskates: 4 (šodien 0)
  • pievienots: 08-Jan-2013

Sekot šim auto

Iveta Kramiņa (Iva505)

Iva505

5.03

Iveta Kramiņa (Rīga)
Mercedes-Benz E 280 CDI
Redzēta 20-Feb-2016

Servisa grāmata (ierakstu nav)

Mitsubishi 2. paaudze , 1989

Mitsubishi 2. paaudze , 1989

Mitsubishi 2. paaudze , 1989

Mitsubishi 2. paaudze , 1989

Mitsubishi 2. paaudze , 1989

EN-7691

EN-7691

-.--

Par manu auto Mitsubishi Galant

Motora tilpums: 2.0 ltr
Izlaiduma gads: 1989
Pirkuma gads: 2008

Mans mīļākais auto no visiem trim, kuri man bija pirms tiesību nolikšanas. Lai gan tika pirkts ar nelielu apmānu, ka to pērk tikai daļām un par tikai 60(!)Ls, tas tomēr bija labākais auto no visiem. Defekts slēpās tur, ka vairs nevarēja nekādi pārrakstīt. Tādēļ pārdeva tikai detaļām, bet man vajadzēja kam nedaudz citam... Un ja par defektiem - to bija ļoti maz. Bija gan jāpapūlas, lai pirmo reizi jau pa ceļam uz mājām to beigtu vilkt un iestartētu, bet pēc tam gāja labi. Ja neskaita riepas, kurām laikam bija sava galva un tās gaisu te izlaida, te neizlaida. Man tas bija ideāls auto, ar kuru braukāt uz skolu rudenī, kad traumas dēļ nebija veselīgi iet to gabalu uz skolēnu autobusu un atpakaļ. Nekādas apdzīvotas vietas pa ceļam nebija, tikai 4km, un ar komfortu jau biju skolā :)
Par pašu auto. Nu tam nebija paredzēts ilgs liktenis dokumentu dēļ, bet paša auto dēļ tas varēja būt ar mani vēl šodien. Vienīgais defekts bija metināmi amortizatoru stiprinājumi priekšā un tad tādi sīkumi kā elektriskie logi, kuri nevērās neviens vaļā un dažas stāvēšanas kaites. Auto bija ērts, plašs, arī diezgan ekonomisks. Paziņai pēc laba laika reiz bija 1,8 dīzelis Galant, '91.gada, bet tas tolaik tērēja tikpat cik šis ar savu 2.0 benzīna motoru - tas liecina apar to,ka motors te bija visideālākais. Auto bija arī diezgan spējīgs - gan nesot, gan velkot gan skrienot tukšgaitā. Dažos vārdos sakot - perfekts auto. Tikai kaimiņi kā defektu uzskatīja izpūtēja caurumu, kas katru rītu ļāva tiem saprast, ka es pametu savas mājas... ;) Bet man tas patika - oriģinalitātes netrūka.

Tagad, kad jau labu laiku ir tiesības, bet iekrājumi nav nekādi lielie, atkal meklēju auto. Un tā nav sakritība, ka tieši 2. paaudzes Galant. Tikai šoreiz meklēju jau automātu, kas manām vajadzībām nu ir vairāk noderīgs un vēlams ar gāzi. Vai dīzeli. Un arī t.s. hečbeku, jo sedans šis auto kaut kā nav tik pievilcīgs un ietilpīgs un... vienkārši nav līdz glam izdomāts.

Uzrakstīts 08-Jan-2013

Novertē šo rakstu!

Komentāri (0)