sredka
sredka
4.73

Vērtēja 1 reizes

Apskatīja 1 auto

Apskatīja 0 numurus

Datums: 13-Mai-2009

Komentēja 2 reizes

sredka

sredka

4.73

Riga
Dodge Caliber
Redzēta 18-Mai-2010

Dzimšanas diena: 14. decembris

 

back on road! 2.61
05-Mai-2010

5 dienas lidojuma. lidojums ir kārtībā!
atkal pie sava mīļotā auto stūres. pirmā diena bija tāda stresaina, jo 2 menešus ar to nebraucu. atkal bija japierod pie visa interjera un ergonomikas. ārprāc, cik ātri aizmirstās, bet tikpat ātri nāk atpakaļ visas iemaņas. tas pats kā braukt ar riteni:)
novēlu jums nekad nešķirties no saviem spēkratiem, pat uz vienu dienu! bet ar mīļākajiem vēl jo vairāk, ar visu dubultnozīmi!:))))

CSN 2 - melnā strīpa turpinās 5.30
09-Apr-2010

Laikām kaut kāds pārbaudījumu laiks, ja jau pirmo reizi nomainītas vadītāja tiesības pēc 10 g.staža. Tikai pēc meneša saņēmos uzrakstīt par savu neveiklo dalību sieviešu dienas orientēšanās rallijā.
Viss bija forši izņemot baigi slikti organizēto registrāciju pirms starta un mūsu neveiklās rallija beigās īsi pirms 9.posma (priekšpēdējais rallija punkts!!!!) sniega kupenā kaut kur Kandavas novadā pie pagrieziena zīmes "Saldus 39". Atpakaļ uz Rīgu braucām - es un mans mincītis - ar evakuātoru. Jau mēnesi minčuks atrodas "slimnīcā", jo baigi daudz visādu rezerves daļu vajadzēja pasūtīt un tās izrādās nav nemaz tik viegli un ātri saņemt arī dīlera servisam!!! Labi ka ir atsaucīgs un iejūtīgs apdrošinātājs -apstiprināja 2500 Ls remontu + 100 Ls mans pašrisks. Evakuātors bez maksas! Jautājiet man, ja gribāt zināt, kur apdrošināt savus minčukus!:)
Un brauciet piesardzīgi jebkuros laika apstākļos!

CSN 2 - melnā strīpa turpinās
CSN 5.67
30-Nov-2009

pirmais mana gandrīz 10 gadu garajā vadītāja staža laikā CSN notika šosestdien. un pēc tam it nerunājiet, ka BMW nav diagnoze, bet tikai dzīvesstils. diagnoze un vēl kāda! nu kurš tad mums ir tik gudrs, lai veiktu kreiso pagriezienu no labās kustības joslas?!!!! knapi izdevās nobremzēt šim gudrajam džigitam priekšā (sānā!), it vienalga sasitu labo priekšējo lukturi, bamperu un nedaudz ieliekts ir labais sparnis. štrunts protams, OCTA visu segs, taču cik tam visam aiziet laika, nervu un sabojāts garīgais!
nu mīļīši, esiet tik labi, ieverojiet ceļa satiksmes noteikumus!!!!

CSN
tjūnings 2.52
17-Nov-2009

standarta modeļiem ir arī savi plusi - var tjūningot kā sirds vēlas. manam "kaķītim" ir uzliktas "skropstiņas" un vēl dažas citas ekstras šķitami neredzamās vietās :) kas ir lācītim vēderā jūsējiem auto?

statistika 2.57
22-Jūl-2009

sogad sanemti divi sodi - abi par atruma parsniegshanu.
toties TA izgaju, ka parlidoju paari Daugavai - ar 0 vertejumu, nebija pat kam piesieties, iznemot kaut kadu spalvu, kuru jau sen redzeju radamies mashinai apaksha un domaju, ka tas ir kads izolentes gabals:) laikam busu kadu putnu nobraukusi. lai mieriga dusa tam!:)