Justs Miķelsons (Pekish)
Pekish
4.62

Vērtēja 6 reizes

Apskatīja 15 auto

Apskatīja 0 numurus

Datums: 05-Jan-2011

Komentēja 2 reizes

Justs Miķelsons (Pekish)

Pekish

4.62

Justs Miķelsons (Rīga)
Opel Vectra C GTS
Redzēts 04-Feb-2011

Dzimšanas diena: 02. janvāris

Vecums: 43 gadi

Aicinam uz Tūrisma ralliju "Piedzīvojums Vidzemē" 19.02.2011 6.66
11-Jan-2011

2011. gada 19. februārī portāls www.atputasbazes.lv aicina piedalīties ziemas tūrisma rallijā „ Piedzīvojums Vidzemē ”!
Portāla www.atputasbazes.lv rīkotais tūrisma rallijs "Piedzīvojums Vidzemē" sāksies Siguldā, laukumā iepretī Gūtmaņa alai. Starts plkst. 8.00 - 10.00. Maršruts vedīs pa Siguldas, Krimuldas, Sējas, Inčukalna, Līgatnes, Amatas, Cēsu, Pārgaujas, Raunas, Vecpiebalgas un Gulbenes novadiem. Noslēgums - Vecgulbenes muižā (ierašanās 18.00 – 19.30), kur notiks neatkārtojamu ziemas vakara prieku baudīšana Laura Dzelzīša pavadībā, tajā skaitā arī īpašās „zirga zupas” ēšana no lielā katla, iespēja pašiem nodemonstrēt iemaņas driftā speciāli sagatavotā laukumā. Būs apbalvošana visdažādākajās nominācijās,mūzika, dejas un vēl un vēl.

Piedzīvojumu gan maziem, gan lieliem patiešām netrūks: gan tradicionālie ziemas prieki netradicionālā piedāvājumā, gan asprātīgi uzdevumi, gan "prāta asināšana", šķetinot maršruta leģendas.Mēs jums iesakām: ne ātrumam ir nozīme un nav obligāts nosacījums izbraukt visus objektus. Tos jūs varēsiet izvēlēties paši pēc mūsu sagatavotā Rallija ceļveža,ko dabūsiet starta vietā vai 19.02.2011 rītā plkst. 8.00 Jūsu norādītajā e-pastā.
Protams, tiks arī skaitīti iegūtie punkti (šajā reizē kā zvaigznītes) un būs uzvarētāji, taču balvu klāsts no pasākuma atbalstītājiem ir tik plašs, ka būs daudzas vērtīgas pārsteiguma balvas gan komandām par kādu īpašu aktivitāti un jautrību, gan ģimenēm par sirsnību un entuziasmu, gan autoklubiem (pašiem savā vērtēšanas kategorijā), gan... Visu neuzskaitīsim, lai paliktu arī kāds noslēpums, vien pieminēsim, ka par balvām gādājuši SIA Halis, Ravenol, Gandrs, Piebalgas alus, slēpošanas bāzes Žagarkalns un Ozolkalns, viesnīca Santa, TC Valleta, Valters un Rapa, vietējās pašvaldības, viesu nami (kur gaidīt gaida omulīgas pirtiņas) un vēl citi.

Lieliskas atlaides nakšņošanai Vecgulbenes muižā, viesu namā „Dīķsalas” un atpūtas kompleksā „Lācītes” (lūgums naktsmītnes rezervēt jau savlaicīgi www.atputasbazes.lv vai pa tālr. 26662993)!

Biļetes dalībai tūrisma rallijā jau savlaicīgi iegādājamas "Biļešu Servisa" kasēs un internetā.

Vairāk informācijas http://www.turismarallijs.lv
Izbaudīsim Vidzemes ziemu kopā! Tiekamies 19. februārī!

Dalības maksa tikai 4 Ls no cilvēka, bērniem līdz 12 gadu vecumam bez
maksas!

Tūrisma rallija dalības noteikumi

1. Jāiegādājas biļetehttp://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika/ci…
2. Jāreģistrējas rallijam starta vietā vai internetā aizpildot anketu http://www.atputasbazes.lv/anketa/

a ) Ja dzīvojat tālu no Siguldas iespējams saņemt rallija leģendu un karti savā e-pastā 19. februārī plkst. 8:00 un uzsākt ralliju no sev vēlamās vietas. Jānopērk biļete dalībai rallijā , obligāti jāaizpilda Dalības anketahttp://www.atputasbazes.lv/anketa/līdz 18.02.2011.Pārliecinieties, vai Jūsu printeris strādā!

Noteikumi :
Ierašanās ar transporta līdzekli.
a) Par komandu tiek uzskatīts viens transportlīdzeklis un tā pasažieri.
b) Transporta līdzeklim jāatbilst visām tehniskajām prasībām, jābūt OCTA un derīgai TA.
c) Rallija dalībniekiem OBLIGĀTI jāievēro ceļu satiksmes noteikumi.Par personisko drošību atbild paši dalībnieki.
d) Ātrums un laiks netiks vērtēts.
e) Nav obligāts nosacījums izbraukt visus objektus.
f) Rallija un noslēguma pasākuma dalībniekiem jāievēro sabiedriskās kārtības noteikumi un atbildīgo personu norādījumi.
g) Līdzi jābūt fotoaparātam vai mobilais telefons ar iebūvētu fotokameru u.t.t ( pārbaudiet baterijas un atmiņas karti).
h) Portāls http://www.atputasbazes.lv (SIA “LŪSA”) NEUZŅEMAS nekādu atbildību par iepriekšminēto noteikumu neievērošanu.

3. Katrai rallija komanda saņems numurētas dalībnieku atšķirības zīmes, Rallija ceļvedi, kurā būs leģendas un maršuta karte.
4. Jāierodas rallija leģendā norādītajos objektos (būs aptuveni 30 kontrolpunkti) un jāveic paredzētie uzdevumi. Iegūsiet punktus( zvaigznītes),kuras finišā apkopos un noteiks uzvarētājus.
5. Noslēgums - Vecgulbenes muižā (ierašanās no plkst.18.30 – 19.30), kur paredzēti ziemas pārsteigumi. Tajā skaitā- arī īpašās „zirga zupas” ēšana no lielā katla, iespēja pašiem nodemonstrēt iemaņas driftā speciāli sagatavotā laukumā.Būs apbalvošana visdažādākajās nominācijās ,mūzika, dejas un vēl un vēl.
Noslēgumu vadīs : Dailes teātra aktieris – Lauris Dzelzītis .

Aicinam uz Tūrisma ralliju "Piedzīvojums Vidzemē" 19.02.2011