Chevrolet Epica kaškis, 2007

Chevrolet Epica kaškis

5.72

Novertē auto kopumā!

  • apskates: 76 (šodien 0)
  • pievienots: 25-Okt-2009

Sekot šim auto

Vita Švarcbaha (vitana)

vitana

6.99

Vita Švarcbaha (Dobele)
Opel Omega Omčikiņš
Redzēta 30-Aug-2012

Servisa grāmata (1 ieraksts)

Chevrolet kaškis , 2007

Chevrolet kaškis , 2007

Chevrolet kaškis , 2007

Chevrolet kaškis , 2007

GJ-9841

GJ-9841

-.--

Par manu auto Chevrolet Epica

Jauda: 140 z.s.
Motora tilpums: 2.0 ltr
Izlaiduma gads: 2007
Pirkuma gads: 2007
Es nobraucu: 70'000 km

Precīzāk-bankas mašīna, kuru paņēmām Adam auto salonā ''treknajos gados''. Iepatikās gan no skata, gan salons ērts, gandrīz visas ''extras''. mašīna nav no mazajām, bet ļoti viegli ripo, tāpat visa vadīšana, ka jau laikam visām jaunajām, ļoti viegla. Patīk braukt ar viņu Rīgā-strauja, īpaši parādā nevienam Bembim nepaliek.Ļoti ekonomiska - apm. 6,5 l/100.garajos gabalos vēl mazāk. Protams, atkarīgs arī kā brauc.
Un tomēr - nav pie sirds. Nemaz. Ne velti mīļvārdiņš ir Kaškis. Ja nebūtu blakus 97. gada Omega, tad varbūt nebūtu īsti ar ko salīdzināt. Epica nav ne tik klusa, ne stabila uz ceļa, ne tik mīksta gaita, ne izturīga. Un, šķiet, ka ir dažādi sīkumi, kas nav līdz galam izdomāti, piem., pulkstenis, radio un nerunāsim par signalizāciju. Pamēģini Omegu atslēgt ar atslēgu, ja tā ir uz signalizāciju nolikta. Pamēģini gan....Dzirdēsi...., kamēr Epica klusē kā partizānis.
Savukārt Omčikam ir vienalga, esi tu piesprādzējies, vai nē, ...ja kas, nositīsies, pats vainīgs...
Savam Kaškītim uztaisīju papildus ādas sēdekļu pārvalkus - man nepatika, ka likās cieti sēdekļi. Tagad ir forši un arī sēdekļu apsilde nav īpaši mazāka. Stūrei uzliku dekoratīvo uzliku, pieskaņoju pārējam salonam. Man ļoti patīk. Sieviete kā nekā. Nofotografēšu, atsūtīšu.
....................Pēc 1 NEDĒĻAS .................
Nu jau ir - bijušais - auto. Man ir nelāgs niķis - pieķerties mašīnai tā no sirds. Un kad jādod prom.........saprotiet paši..... kreņķi un asaras. Labākais ''prikols'', par ko smējos ( nu, ko smējos, žēl bija ) ir tas, ka es no viņas par piemiņu paņēmu nost ādas sēdekļu pārvalkus, bet viņa no manis 2 diskus - noēda. Pēdējā brīdī, ............... tāda. Un labus diskus, kas man ļoti patika. Nu, nekas. Kāds cits droši vien dabūs viņus ārā.

...... Pēc PUSGADA ................................. ........iedomājieties, nu jau ir - Pīkiņa mana. Pikucītis u.t.t. Tas tāpēc, ka nav savas mašīnas vietā. Un - Re kā viss sliktais ātri aizmirstas, ja mīli, vai ne ???
Kaut viņai labs pircējs būtu....

........PĒC GADA .......................................................
.................. man šķiet, ka Kašķis esmu ES pati. Automīļi sapratīs kā ir, ja nav SAVAS mašīnas.....

Nu, ko. Neesmu joprojām ''atlaidusi'' Savu mašīnu. Kaut varētu dabūt viņu atpakaļ. Manējo....

..........PĒC 3 GADIEM ....................................................
......... Rullē pa Baltkrieviju, a, mēs maksājam, kā visi godīgi pilsoņi, kas iekūlušies tajos pašos pelnos kā circenīši .............. skaisti......................................................

Uzrakstīts 16-Jan-2012

Novertē šo rakstu!

Servisa grāmata

''maziņš'' remontiņš (2)

2.56

Tēma: / Nobraukums 70100 km

Pasākuma cena 660 Ls / Pievienots: 13-Nov-2009

Visa servisa grāmata

Komentāri (15)

Vita Švarcbaha (vitana)

Vita Švarcbaha 6.99 Redzēts 30-Aug-2012

Tas brīdis ir klāt. Šī mašīnīte pārdodas par 8600 Eiro Wess laukumā. Nu, ko. Lai viņai labs pircējs. ...

0

Uzrakstīts 13-Mar 16:49

Vita Švarcbaha (vitana)

Vita Švarcbaha 6.99 Redzēts 30-Aug-2012

Paldies, Aleksej. Vēl viens mierinājums. Pilsētā - ideāls, bet zemesceļam viņu neieteiktu. Nekas pārāk traģisks jau nav, bet neizturīgs.

0

Uzrakstīts 19-Dec 17:10

Dzēsts lietotājs

Dzēsts lietotājs

Auto skasits, bet laikam pārāk prasīgs mūsu ceļiem.. Uzskatu pareizi darijāt, ka atdevāt.

Uzrakstīts 19-Dec 14:18

Vita Švarcbaha (vitana)

Vita Švarcbaha 6.99 Redzēts 30-Aug-2012

Paldies, Nik ( Tā īsāk, nekā personīga), par džipa variantu. Īstenībā nefanoju par džipiem, bet mazliet brīnos un man patīk trakuļi, kas meklē dziļāku peļķi, kur iebraukt ar autiņu un, galvenais, tikt no viņas ārā. P.S. Niklāvam kaut kad nesen bija Vārdiņa svētki. Sveiciens .....nokavējies..:)

0

Uzrakstīts 12-Dec 11:13

Vita Švarcbaha (vitana)

Vita Švarcbaha 6.99 Redzēts 30-Aug-2012

Viss. Epica vairs nav mana. Šodien atdevu '' Wess'' mazlietoto auto laukumā. Ja godīgi, ļoti ļoti sāp gan, bet ja apzinies, ka nevari viņu ''izvilkt'' tik un tā, tad savādāk nevar. Lai tiek kādam šoferītim pilsētā. Tur viņai būs labāk. Pati esmu palikusi bez mašīnītes. Nekas. Gan jau arī uz ''manas ielas būs svētki'', vai ne? Katrā gadījumā neko super dārgu nemeklēju. Skatos uz Mazdām vai Omegām

0

Uzrakstīts 11-Dec 23:42

janis salagals (nagla)

janis salagals 4.40 Redzēts 08-Jūn-2015

vel plus nevar sasist karteri,vinai tik ja celma iebrac,un tad diezvai! :D

0

Uzrakstīts 10-Dec 05:46

janis salagals (nagla)

janis salagals 4.40 Redzēts 08-Jūn-2015

perc mazda 626,ir jau otra pareja man parsvara ritoshaja problemas ir lodbalstos laikam tur kadi2 gadi jauns,videjas kvalitates,orghinalie laikam vispar gadus 15 tur saudzigi braucot,jo cik mainiju,orginalie ir iepreseti richaga,a jaunie lodbalsti tiek piemetinati! ja uzliek gazes amjus ta ar nevaidzetu but vairs lielam problemam! plus bus lielaks klirens,jo laikam tie gazenieki del spiediena bik piepacel mashinu! aizmugure tik problemas ar roceni var but,bet ja saliek tur jaunas kalotkas utt tad pars gadi domaju var aizmirst pa aizmuguri! salidzinot piemeram ar gol piekare ir loti labi uztaisita,naiu kautkadas sailent bukses vertikalsa prieksheja richaga kuras saplist atri,nezkursh ghenijs ko tadu izgudroja? :D

0

Uzrakstīts 10-Dec 05:44

Niklāvs Kalnciems (Niklavs)

Niklāvs Kalnciems 4.05 Redzēts 28-Jan-2011

Paldies par plašo lietas izklāstu! Vienīgais ko varu piebilst, ja kādreiz uznāk vēlēšanās lauku apstākļiem pirkt džipu, nepērc "parketnieku". Nebūs ne šis, ne tas:(

0

Uzrakstīts 21-Nov 11:22

Vita Švarcbaha (vitana)

Vita Švarcbaha 6.99 Redzēts 30-Aug-2012

Niklāv. Nevarēju Tev ātrāk atbildēt, jo netieku tik bieži pie interneta. Par ''autobūves brīnumiem'' Tev ir pilnīga taisnība. Priekš tik jaunas mašīnas ir krietni par daudz mainītu lietu un tās visas saistītas ar ritošo. Vēl pirms šī remontiņa ir gājis tā, ka man nav vairs nekādas vēlēšanās pēc jaunas auto, lai cik viņa būtu ''kruta''. Tas ir PĀRĀK NEVAJADZĪGI DĀRGI ar visā apkopēm ik pēc 15000 km, kasko, octa, un vēl remonti, kuri ir jātaisa tikai attiecīgajā servisā. Viņas visas ir IDEĀLAS uz asfalta, super, bet ne uz zemesceļa. Un neviens nepārliecinās mani par pretējo. Mums ir iespēja tikt no viņas vaļā( līzinga devējs nāk pretī), bet to negrib mana otra pusīte.Nespēju viņu saprast. Mašīnai tūlīt beidzas garantija un ceļi jau labāki nepaliek. Un tad, ja kas, tie gandrīz 1000 lati par remontu būs jāmaksā pašiem. Skaisti, vai ne?

0

Uzrakstīts 17-Nov 11:24

Niklāvs Kalnciems (Niklavs)

Niklāvs Kalnciems 4.05 Redzēts 28-Jan-2011

Sorry, tikai tagad izlasīju ierakstu servisa grāmatiņā... Laikam jau taisnība vien būs... Ja palasa par Fiat grandiozajiem plāniem Jeep arī drīz "beigsies":(...

0

Uzrakstīts 14-Nov 10:10

Radīt visus komentārus