Jaunās Honda Accord 2013 un Honda Jazz 2012

Jaunās Honda Accord 2013 un Honda Jazz 2012

16-Nov-2012

Honda neguļ un piedāvā mums jaunus auto ik sekundi, lai arī tie ir pārstrādāti iepriekšējie modeļi kā Honda Civic, Honda Jazz un Honda Accord, tie mums piedāvā daudz jaunas iespējas. Tās iekļauj daudz jaunu tehnoloģiju, dažādas motora kombinācijas, laikam līdzi ejošus ekoloģiskas un līdz ar to ekonomiskas motora iespējas, kā arī elegantus un modernus dizainus.

Jaunā Honda Accord 2013 piedāvā jaunas, noderīgas tehnoloģijas zem sava izsmalcinātā dizaina pārsega. Lane Departure Warning- Joslas Izvirzīšanās Brīdinājums.

Forward Collision Warning- Neneovēršamas Avārijas Brīdinājums.
LaneWatch blind spot display- Displejs, kurš uzlabo blakus pasažiera puses ceļa redzamību.

HondaLink- mākoņ- balstīta sistēma, kura Jūs savieno ar Bluethooth, Pandora interneta Radio, SMS teksta sūtīšanas funkciju. Kā arī tā piedāvā personalizēt restorānu, benzīntanku vai jebkādu citu interneta meklēšanu, Facebook jaunumus audio veidā, audio grāmatas un daudzas citas funkcijas.

Accord piedāvā arī trīs pavisam jaunu motoru kombinācijas līdz ar to sasniedzot ievērojami zemus degvielas patēriņa rezultātus.

2.4 litru četrcilindru dzinēju ar tiešo injekciju, kas ir ievērojams solis Hondai, kura jau ilgi ir izvairījusies no tiešās injekcijas dzinējiem
3.5 litru i- VTEC V6 motors ar sešu ātruma manuālo vai automātisko transmisiju, sešu ātruma transmisija, ir vēl viens Hondas jaunums.
Div-veidu motora uzlādējamo hibrīd sistēmas dzinēju.

Jaunā Honda Jazz piedāvā lieliskas kravas telpas risinājumus- aizmugurējos sēdekļus ir iespējams novietot daudz un dažādos veidos, kā arī priekšējos sēdekļus ir iespējams pilnībā atgāzt, dodot 2 400 mm garu vietu lielizmēra priekšmetu pārvadāšanai, tāpēc nākamo reizi, kad dosities mēbeļu iepirkumos par to, kā nogādāt tās mājās nav jāuztraucas.

Ārējais dizains ir progresējis, un, pateicoties priekšējo un aizmugurējo buferu pārveidošanai, automašīnas aerodinamika ir ievērojami uzlabojusies. Ir arī iespējams izvēlēties modeli, kuram ir lūka ar saules baterijām uz tās, līdz ar to pierādot to, ka Honda seko līdzi jaunākajām tendencēm un vēlreiz pierāda to, ka tā rūpējas par apkārtējo vidi ne tikai piedāvājot hibrīdauto, bet arī ietverot dažādas detaļas ar degvielu darbināmajos auto.

Honda Jazz ir aprīkota ar 1.5 litru i- VTEC dzinēju, kas arī uzlabo degvielas patēriņa rezultātus. Šis motors piedāvā 118 hp pie 6600 apgriezieniem minūtē, ar 5 ātrumu automātisko transmisiju un tai ir arī divi kloķi pie stūres ātruma pārslēgšanai,kas varētu padarīt braukšanu ar jauno Honda Jazz par jautru braucienu.

Jaunās Honda Accord 2013 un Honda Jazz 2012 Jaunās Honda Accord 2013 un Honda Jazz 2012 Jaunās Honda Accord 2013 un Honda Jazz 2012

Komentāri (0)