Izveidota bedru karte

Izveidota bedru karte

07-Okt-2009

Lai ikviens autovadītājs varētu palīdzēt ceļu uzturētājiem ātrāk salabot bedres uz Latvijas autoceļiem un pilsētu ielās, portāls Autobildes.lv ir izveidojis autoceļu bedru karti.

“Ideja par šādas kartes izveidi mums bija jau agrāk, taču, kad sapratām ceļu patieso stāvokli pēc sniega nokušanas šajā pavasarī, nolēmām beidzot ķerties klāt kartes izveidei. Priecājamies, ka daudzas bedres jau ir aizlāpītas, taču, ņemot vērā valsts ekonomisko situāciju Latvijā, šāda bedru karte būs aktuāla vienmēr”, tā jauno Autobildes.lv bedru karti komentē portāla vadītājs Alberts Ziemelis.

Bedres portālā var pievienot ikviens interneta lietotājs ar portāla Autobildes.lv vai draugiem.lv autorizāciju. Bedres tiek grupētas pēc to bīstamības pakāpes. Tāpat katrai bedrei vēlams pievienot attēlu un papildus komentāru, kā arī pats par sevi - norādīt tās precīzu atrašanās vietu kartē.

“Bedru karte ir mūsu brīvprātīga un nekomerciāla iniciatīva, lai dotu savu ieguldījumu Latvijas autoceļu kvalitātes uzlabošanā. Ceram, ka bedru karte palīdzēs atbildīgajiem dienestiem labāk izvērtēt prioritātes bedrīšu lāpīšanā un ātrāk novērst jaunizveidojušās bedres. Atkarībā no autovadītāju aktivitātes, pakāpeniski pilnveidosim bedru karti. Idejas mums ir”, piebilst portāla vadītājs.

Bedru karte pieejama portālā Autobildes.lv http://www.autobildes.lv/bedru-karte

Aicinām ikvienu pievienot sev zināmās bedres.

Komentāri (0)