Smith
Smith
3.94

Vērtēja 2 reizes

Apskatīja 42 auto

Apskatīja 0 numurus

Datums: 26-Nov-2009

Komentēja 3 reizes

Smith

Smith

3.94

Rīga
SAAB 9-5 2.3 Turbo ar 170 zs
Redzēts 27-Aug-2010

Dzimšanas diena: 04. februāris

Vecums: 47 gadi

SAAB KLUBA VĒLĀ PAVASARA IZBRAUCIENS 22.05 6.36
10-Mai-2010

22. maijā SAAB kluba biedri, draugi un foruma dalībnieki atklās sezonu ar „VĒLĀ PAVASARA IZBRAUCIENU”.

Trīs posmos visas dienas garumā SAAB auto īpašnieki kopā ar ģimenēm un paziņām piedalīsies braukšanas eksāmenā, foto orientēšanās braucienā un piknikā. Nenogurdināmākie dienu noslēgs ar after event klubā Mojo Cafe, Pils ielā 7.

Uz pasākuma atklāšanu un braukšanas eksāmenu SAAB automobiļu īpašnieki pulcēsies Latvijas Pasta stāvlaukumā Ziemeļu ielā 10 no plkst. 9.30. Pirms plkst. 11.00 notiks braukšanas eksāmena teicamnieku apbalvošana. Braucējus ar labākajiem rezultātiem braukšanas eksāmenā apbalvos Turtle Wax auto kosmētika, WD- 40 daudzfunkcionālā eļļa un Wunder Baum gaisa atsvaidzinātāji. Līdz ar apbalvošanu SAAB kluba vadība atklās „VĒLĀ PAVARA IZBRAUCIENU”. Pēc pasākuma atklāšanas SAAB klubs ar ģimenēm un draugiem veiks pārbraucienu uz kino pilsētu „Cinevilla”.

Plkst. 12.00 kino pilsēta „Cinevilla” SAAB kluba biedriem, draugiem un viņu ģimenēm piedāvās ekskursiju ar stāstu par kino un tā uzņemšanu pilsētā. Plkst. 12.45 tiks pasniegta uz uguns vārīta zupa. Tomēr pavāri solīja neapvainoties, ja kāds zupu burciņā vai sviestmaižu saišķi ņems līdzi pats. Līdz ar zupas celšanu galdā atklāsim agrīno SAAB ekspozīciju, kas darbosies līdz pat foto orientēšanās starta slēgšanai. Pasākuma dalībniekiem un kino pilsētas „Cinevilla” viesiem būs iespēja redzēt dažādu paaudžu SAAB modeļus un aprunāties ar to īpašniekiem. Pats foto orientēšanās starts no kino pilsētas „Cinevilla” tiks atklāts 14.00. Pirms starta būs instruktāža.

Foto orientēšanās finišs atradīsies atpūtas kompleksā „Zviedru cepure”. Līdz ar pirmo finišējušo dalībnieku ierašanos aptuveni plkst. 15.30 sāksies pikniks. Būs pieejams āra grils līdzpaņemto labumu cepšanai, kā arī maltītes no „Zviedru cepures” ēdienkartes. Par laika apstākļiem nebūs jāsatraucas, jo lietus gadījumā pikniks pārcelsies iekštelpās. Paralēli piknikam SAAB braucēju ģimenēm būs iespēja doties rodeļu izbraucienos, apskatīt atpūtas vietā mītošos dzīvniekus un izstaigāt meža takas. Plkst. 17.30 notiks foto orientēšanās labāko ekipāžu apbalvošana. Labākie foto orientēšanās meistari saņems iespēju atpūsties aktīvās atpūtas centrā „Joker klubs”. Ap plkst. 18.00 „VĒLĀ PAVASARA IZBRAUCIENS” tiks slēgts.

Tomēr ar to diena nebeidzas. Izturīgākie dalībnieki kopā nāks, sākot no plkst. 20.00, after event pasākumā klubā „Mojo cafe”, Pils ielā 7. Eksāmena laikā atsvaidzinātās iemaņas auto novietošanā praktiski pielietot varēs stāvvietā Krastmalā.

Dalībai pasākumā ir nepieciešamas dažas specifiskas lietas. Ar braukšanas eksāmena norisi var iepazīties CSDD interneta vietnē. Eksāmens un foto orientēšanās būs iespējama tikai ar likumīgi satiksmei derīgu un tehniskā kārtībā esošu transporta līdzekli. Ceļu satiksmes noteikumu ievērošana pasākuma laikā ir tā dalībnieku atbildība. Dalībai foto orientēšanās nepieciešams degvielas krājums 200 km veikšanai, digitālais fotoaparāts un kalkulators. Jāparedz papildu izdevumi, ja piedalīsities kopējās maltītēs un vēlēsieties pagatavotu ēdienu, nevis līdzi paņemtās sviestmaizes. Pavāri lūdza reģistrējoties atzīmēt ēdāju skaitu, lai zinātu, cik lielus katlus gatavot.

Latvijas SAAB klubs ir priecīgs sadarboties ar Turtle Wax, WD-40, Wunder Baum un aktīvās atpūtas centru „Joker klubs”. Mēs esam pateicīgi par „VĒLĀ PAVASARA IZBRAUCIENA” norises vietu sagādāšanu uzņēmumam „Mailmaster”, kino pilsētai „Cinevilla”, Jaunmoku pilij, atpūtas kompleksam „Zviedru cepure” un klubam „Mojo cafe”.

Vairāk info un Online reģistrēšanās SAAB kluba mājas lapā.

SAAB KLUBA VĒLĀ PAVASARA IZBRAUCIENS 22.05

Novertē šo rakstu!

Komentāri (0)