Mr Jones (garjanis)
garjanis
8.52

Vērtēja 310 reizes

Apskatīja 251 auto

Apskatīja 17 numurus

Datums: 13-Mai-2009

Komentēja 43 reizes

Mr Jones (garjanis)

garjanis

8.52

Mr Jones (Rīga)
VW Passat
Redzēts 07-Mai-2023

Dzimšanas diena: 06. maijs

 

Ceļu stāvoklis šoziem.. 8.22
06-Jan-2010

Daudzi noteikti būs pamanījuši, ka šoziem Latvijas ceļi ir daudz sliktākā stāvoklī visus iepriekšējos gadus. Ierēdņi runā par naudas taupīšanu. Taču ir lietas, uz kurām nedrīskt taupīt nekādos apstākļos. Valdība laikam vēl nav sapratusi, ka nebūs neviena, kas maksātu nodokļus ja mēs visi cietīsi ceļu satiksmes negadījumos.
Ar šo gadu, tika paaugstināts ceļu nodoklis. CSDD to jau aktīvi iekasē. Tāds vērā ņemams nodoklis, kas paaugstināts divreiz. Tiem, kas neatceras vai nezina, atgādināšu: ja agrāk ikgadējais ceļa nodoklis bija 24 ls, tad tagad ir 48ls. Es saprotu ceļi ir palikuši slikti. Tiem vajag vairāk naudas. Taču vai tad šī nauda aiziet Latvijas ceļiem? Cik es sapratu tad nē. Pēc manas informācijas, šī nauda aiziet budžeta robu aizlāpīšanā un Latvijas valdības parādu dzēšanai. Sekojoši maksājot divreiz lielāku ceļa nodokli, mēs apmaksājam viņu radītos parādus, nevis uzlabojam Latvijas valsts autoceļus. Skumji

Ceļu stāvoklis šoziem..

Novertē šo rakstu!

Komentāri (4)

Dzēsts lietotājs

Dzēsts lietotājs

Tikai sapņot par tādu ceļu, kas ir bildē. Šodien izbraukājos pa mazākas nozīmes ceļiem attiecībā pret lielākas nozīmes ceļiem un jāatzīst, ka tīrs ledus, kuram virsū ir "sakulta" sniega kārta. Manā gadījumā pats prātīgākais bija skaisti piebremzēt un palaist garām braucošu transportlīdzekli, kas brauc pretim. Priecēja, ka šādu variantu izvēlējās arī citi autovadītāji. Neskatoties, ka šī tomēr ir mana pirmā nopietnā ziema, kad katru dienu esmu pie auto stūres, uzvedos uz ceļa prātīgi! Bet izdevās šodien autiņu paslidināt un uzspolēt!!!Vismaz izjust, kas tas ir!!!

Uzrakstīts 07-Jan 21:08

Vita Švarcbaha (vitana)

Vita Švarcbaha 6.99 Redzēts 30-Aug-2012

Ja pie mums ceļi tādi kā bildē būtu, tad mēs zinātu, par ko mēs to nodokli maksājam. Man šķiet, politikas pusi labāk nekustināt, lai nesabojātu garastāvokli. Cilvēki jau nav akli.

0

Uzrakstīts 07-Jan 11:22

Kaspars Skadiņš (Iceman)

Kaspars Skadiņš 6.52 Redzēts 15-Jūl-2011

Tāds ceļš kā bildē jau vēl ir ļoti labs. Normālām ziemas riepām uz tāda ir ļoti apmierinoša saķere un ceļa platums arī ir pietiekams. Bet par to nodokli - tur gan jāpiekrīt.

0

Uzrakstīts 07-Jan 08:37

Dzēsts lietotājs

Dzēsts lietotājs

Un kontrastam jau vajadzētu arī kādu reālo bildi. Šoziem esmu sapratis kāpēc autiņam arī Rīgā nepieciešamas ziemas riepas + pēc šīs ziemas varētu atkal pieaugt radžoto riepu pārdošanas īpatsvars.

Uzrakstīts 06-Jan 23:40