BMW 320 vanos, 1994

BMW 320 vanos

6.45

Novertē auto kopumā!

  • apskates: 209 (šodien 0)
  • pievienots: 24-Mai-2009

Sekot šim auto

Marex Petersons (golfwagen)

golfwagen

3.36

Marex Petersons (Ventspils)
BMW 320 vanos
Redzēts 16-Jūl-2010

Servisa grāmata (ierakstu nav)

BMW vanos , 1994

BMW vanos , 1994

BMW vanos , 1994

Šim auto seko (2)

Monta Blāze, Mārtiņš Vēbers

EU-7778

EU-7778

-.--

Par manu auto BMW 320

Jauda: 150 z.s.
Motora tilpums: 2.0 ltr
Izlaiduma gads: 1994
Pirkuma gads: 2008
Es nobraucu: 234 km

Bembuks ka jau bembuks.loti labs auto jauniem cilvekiem,kuriem patik spiest to pedali lidz galam :)
1. Vispārīgā daļa. BMW ir automašīna. Kustību uzsāk ar gāzes pedāli. Beidz ar bremzes pedāli. Bet tas viss ir tik sarežģīti, ka sīkāk izklāstīt nav nepieciešams.

2. Kustības uzsākšana. BMW kustību uzsāk tikai pēc tam, kad tajos iesēdušies vadītāji. Rādīt pagrieziena signālu, kas brīdinātu pārējos satiksmes dalībniekus, nav obligāti. Ieteicams pirms braukšanas uzsākšanas uzlikt tumšas saulesbrilles un ieslēgt mūziku uz lielāko skaļumu. Braukšana jāuzsāk maksimāli nokaucinot riepas.

3. Kustība apdzīvotās vietās. BMW neeksistē braukšanas ātruma ierobežojumi. Tajā pašā laikā apdzīvotās vietās tas nedrīkst būt mazāks par 90 km/h. Aizliegta jebkura apstāšanās pie gājēju pārejām, krustojumiem, dzelzceļu pārbrauktuvēm, tiltiem, viaduktiem un tuneļiem.

4. Kustība ārpus apdzīvotām vietām. BMW pārvietojas nevis pa labo, bet gan pa kreiso ceļa pusi. Savukārt apdzīšana notiek tieši pretēji - nevis pa kreiso, bet pa labo pusi. Ņemot vērā, ka šis ir ļoti sarežģīts punkts, daudzi BMW vadītāji to bieži pārkāpj, tāpēc spiesti maksāt lielas soda naudas.

5. Kustība pa ietvēm. Gadījumā, ja braucamā daļa ir aizņemta, BMW ir atļauta pārvietošanās pa ietvēm un gājēju celiņiem. Jāņem vērā ceļa apmales augstums. Braukšanas laikā ieteicams nepārtraukti signalizēt.

6. Neregulējami krustojumi. Galvenais ceļš ir tas, pa kuru pārvietojas BMW. Gadījumā, ja pie krustojuma piebrauc divi BMW, galveno ceļu nosaka pēc dzinēja tilpuma.

7. Regulējami krustojumi. BMW krustojumu nešķērso pie zaļās gaismas, jo var gadīties, ka pa šķērsojamo ielu brauc cits BMW. Braukšanu var uzsākt, iededzoties dzeltenajai gaismai, krustojums jāšķērso, degot sarkanajai signālugunij. No visa spēka jāspiež gāzes pedālis, lai perfekti nodeldētu riepas. Ja aiz krustojuma stāv Ceļu policijas darbinieki, drīkst viņiem pamāt ar roku. Krustojuma šķērsošanas laikā ieteicams nepārtraukti signalizēt.

8. Dzelzceļa pārbrauktuvju šķērsošana. Pievērsiet uzmanību, ka atšķirībā no krustojumiem dzelzceļa pārbrauktuvi drīkst šķērsot arī tad, kad nedeg sarkanā signālgaisma. Bet, tai degot, BMW ir tiesības pārbrauktuvi šķērsot pat tad, ja tā vadītājs redz tuvojoties vilcienu.

9. Līkumi, pagriezieni, šķēršļu apbraukšana. Tāpat kā uzsākot braukšanu, arī līkumos, pagriezienos un apbraucot šķērsli, BMW vadītājam nav jārāda nekādi signāli, kas liecinātu par manevru, kuru grasās izdarīt. Līkumos ātrums nevis jāsamazina, bet gan jāpalielina. Savukārt pagriezienos viņiem ir tiesības braukt pa iekšējo braukšanas joslu un jebkurā ātrumā. Tāpat kā tiesības lamāt pārējos autovadītājus, kas, braucot pēc vecajiem neBMW noteikumiem, mēģina tiem traucēt. Par šī noteikuma neievērošanu draud sods līdz trim minimālajām mēnešalgām.

10. Pasažieru pārvadāšana. BMW ir atļauts iesēdināt tik daudz blondīņu, cik vadītājs uzskata par nepieciešamu. Gadījumā, ja to skaits salonā sāk traucēt braukšanai, dažas blondīnes ir atļauts novietot bagāžniekā.

11. Signāli. BMW izmanto trīs signālu veidus: uzsākot apdzīšanu ieslēgtas tālās gaismas, kas brīdina par apdzīšanas sākšanu, beidzot apdzīšanu jāpateicas apdzenamās mašīnas vadītājam ar žestu - roka dūrē, bet vidējais pirksts iztaisnots uz augšu. Visos pārējos gadījumos izmantojama ilgstoša signalizēšana.

12. Specializēto ierīču un citu pribambasu lietošana. BMW vadītājam obligāti jāmāk ieslēgt auto magnetolu, kā arī atvērt jumta lūku. Braukšanas laikā obligāti jāieslēdz tuvās, tālās un pretmiglas gaismas. Lai citiem atgādinātu BMW braukšanas priekšrocības atļauts lietot signāltauri un mutiskus brīdinājumus, kuros norāda, kurā virzienā un cik tālu jādodas traucējošajam satiksmes dalībniekam. Bez tam signāltauri un riepu nokaucināšanu atļauts izmantot, lai piesaistītu meiteņu uzmanību.

13. Ārkārtējas situācijas. Ja BMW vadītājs konstatē, ka viņam beigušās cigaretes, tad viņš uzliek uz jumta bākugunis un turpina ceļu līdz pirmajam cigarešu kioskam ar ātrumu, kas nav mazāks par 180 km/h . Ja BMW vadītāja alkohola saturs asinīs ir tik augsts, ka nostāvēt vai paiet vairs nav iespējams ir jāsēžas pie stūres, ņemot vērā, ka BMW ir četri atbalsta punkti, bet vadītājam tikai divi.

14. Alkohola lietošana. Pie stūres dzert nedrīkst! Lai lietotu alkoholu, ieteicams apstāties, izkāpt ārā, iedzert, un tad turpināt kustību. Šī noteikuma neievērošana draud ar iespēju uzliet alkoholu sev virsū.

15. Specifika. BMW motors atrodas zem motora pārsega, bet bagāžniekā līdzās rezerves riepai brauciena laikā čuč advokāts. Advokāts izmantojams gadījumos, ja citi braukšanas dalībnieki nav ievērojuši šos noteikumus un uz ceļa ir radusies avārijas situācija. Nopietnu bojājumu gadījumā problēmas tiek atrisinātas ar jumta palīdzību. Patiesībā šis punkts vairs neattiecas uz BMW vadītājiem, bet gan pārējiem satiksmes dalībniekiem.

16. Atbildība. BMW vadītājs ne par ko neatbild. Pārējie satiksmes dalībnieki atbild par absolūti visiem bojājumiem, kas nodarīti BMW. Gadījumā, ja citi satiksmes dalībnieki neatzīst savu vainu, jautājumu izskata speciāla komisija, kuru pārstāv tikai BMW vadītāji.

Uzrakstīts 24-Mai-2009

Novertē šo rakstu!

Komentāri (18)

Gvido Gekovs (Gvicis)

Gvido Gekovs 4.18 Redzēts 15-Apr-2015

Labi izstās!

0

Uzrakstīts 25-Okt 10:38

Marina Tomiļina (Marinchiks)

Marina Tomiļina 3.61 Redzēts 30-Mai-2010

Pirma bilde "rulz", vanos"rulz" ! Auto kopts kā nākas - tā turēt! Auto apraksts-lietošanas pamāciba, kaut kas unikāls :)

+2

Uzrakstīts 30-Jūl 00:39

Marex Petersons (golfwagen)

Marex Petersons 3.36 Redzēts 16-Jūl-2010

vanosam nav ne vainas...

+1

Uzrakstīts 07-Jūl 07:44

valdis melderis (valdins)

valdis melderis 5.70 Redzēts 13-Dec-2016

bumers smuks tikai tas vanos gan nekam neder

0

Uzrakstīts 06-Jūl 19:59

Ivars Strazds 2.47 Bloķēts lietotājs

Smuks man ar patīk pirmā bilde :)

+2

Uzrakstīts 03-Jūl 17:27

Dzēsts lietotājs

Dzēsts lietotājs

Nice :)

Uzrakstīts 30-Jūn 21:26

Kārlis Černajs (Mercedes07)

Kārlis Černajs 3.43 Redzēts 28-Jan-2011

Piekrītu, pirmā bilde ir laba !

+2

Uzrakstīts 13-Jūn 23:04

Dzēsts lietotājs

Dzēsts lietotājs

Pirmā bilde forša

Uzrakstīts 08-Jūn 22:47

Aigars Saukums (Blake)

Aigars Saukums 4.61 Redzēts 14-Sep-2011

Nu pirmā bilde ir ļoti labi! ;)

+2

Uzrakstīts 07-Jūn 18:16

Marex Petersons (golfwagen)

Marex Petersons 3.36 Redzēts 16-Jūl-2010

nu ventspili tos migliniekus t nezog.

0

Uzrakstīts 06-Jūn 13:19

Radīt visus komentārus