Mercedes-Benz jaunais E-klases universālis - no septembra

Mercedes-Benz jaunais E-klases universālis - no septembra

29-Jūl-2009

Kompānija „Mercedes-Benz” oficiāli paziņojusi, ka šāgada septembrī notiekošajā Frankfurtes autoizstādē prezentēs jaunās paaudzes E-klases modeļa universāli, dēvētu arī par T-modeli. Šobrīd jauno E-klasi tirgū pārstāv tikai sedans un kupeja, kas tika prezentēti agrāk notikušajos Detroitas un Ženēvas autošovos.

Detalizētāka informācija par jauno „Mercedes-Benz” E-klases universāli pagaidām netiek atklāta. Zināms vienīgi tas, ka piedāvātā dzinēju palete būs analoģiska tai, kas šobrīd pieejama citu virsbūves tipu E-klases modifikācijām – proti, dīzeļdzinēji ar jaudu no 136 līdz 231 zirgspēkam, kā arī četru līdz astoņu cilindru benzīna motori.

Tirdzniecībā Eiropā jaunais E-klases universālis varētu nonākt drīz pēc tā prezentācijas Frankfurtē.

Atgādinām, ka „Mercedes-Benz” izvērtēja iespēju sērijveida ražošanā ieviest arī E-klases universāļa trīsdurvju versiju jeb tā saucamo „Shooting Brake”. Šāds solis nav nemaz tik neticams, jo tieši šādā veidolā savulaik autoražotājs demonstrēja tobrīd vēl gaidāmās jaunās E-klases konceptu „Fascination”. Pēc neapstiprinātas informācijas, šādas modifikācijas „Mercedes-Benz” ražošanā varētu nonākt 2011.gadā.

Mercedes-Benz jaunais E-klases universālis - no septembra

Komentāri (0)