Jaunā Opel Astra pārsteigs ar tehnoloģijām

Jaunā Opel Astra pārsteigs ar tehnoloģijām

13-Mai-2009

Opel jaunais kompaktauto plašākai publikai tiks prezentēts šā gada 16.septembrī Frankfurtes autoizstādē; tas būs dinamisks piecdurvju hečbeks, kas piesaistīs ar jaunu dizainu un tehnoloģijām.

Jaunās paaudzes Astra ieviesīs kompaktklasē daudz ko no Insignia piedāvātā komforta un drošības aprīkojuma. Modernās tehnoloģijas, piemēram, pilnīgi jaunā FlexRide balstiekārta, adaptīvā apgaismojuma sistēma (AFL+), kamera, kas atpazīst ceļa zīmes (Opel Eye), un sēdekļu tehnoloģija ar vislabāko iespējamo ergonomiju.

Opel rīkotājdirektors Hanss Dēmants norāda, ka Opel ir apņēmības pilni augstākās tehnoloģijas, kas plašam lietotāju lokam kļuvušas pieejamas ar līdz ar modeļa Insignia iznākšanu, ienest arī kompaktklasē ar jaunās Astra palīdzību.

Jaunās Astra motoru gammā būs astoņi Euro 5 normām atbilstoši dzinēji; galvenais akcents tiek likts uz efektīvu sniegumu. Visi, izņemot pašus zemākos motorus, būs pieejami ar sešpakāpju pārnesumkārbu. Jaunums būs automātiskā pārnesumkārba ar Active Select funkciju.

Dīzeļdzinēju paleti veidos 1,3 līdz 2 litru motori ar jaudu no 95 līdz 160 zirgspēkiem, savukārt civilās Astra benzīna dzinēju piedāvājumā būs 1,4 un 1,6 litru motori ar 100 - 180 zirgspēkiem. Opel norāda, ka jauns 1,4 litru tilpuma dzinējs aizstās līdz šim izmantoto 140 ZS 1,8 litru atmosfērisko motoru - tas attīsta par 14 procentiem augstāku griezes momentu, taču tai pašā laikā patērē mazāk degvielas.

Opel tradicionāli ir bijis spēcīgs kompaktklases zīmols – tas ienāca tirgū 1936.gadā ar Olympia Kadett. Kompaktklases segments patlaban Eiropā aizņem vairāk nekā ceturto daļu - 27% no kopējā auto tirgus. Savukārt Astra nemainīgi ir bijusi Eiropas pārdotāko kompaktauto trijniekā - aptuveni trešā daļa no visiem pārdotajiem Opel ir Astra, tas ir vidēji 500 000 automašīnu gadā.

Komentāri (4)

Dzēsts lietotājs

Dzēsts lietotājs

mana sieva brauc ar opel astra 1999 gada. ceturtais gads. nekaada vaina automobiilim!!! shogad tehniskajaa izshvilpa tikai par atgaazeem. pa ieprieksheejo gadu gandriiz nekaadu ieguldiijumu. tikai kas nepiecieshams. un ripo...un ripo...un ripo...

Uzrakstīts 25-Jūl 13:15

PĒTERIS RUGINIS (flecha)

PĒTERIS RUGINIS 5.45 Redzēts 11-Jūl-2017

nu ja automashinu kopj un regulari mazgaa tad viss ir ok ;) ruusa nav ;) un varu piekrist WIPERAM vinji iet zvērīgi ;)

0

Uzrakstīts 15-Jūn 13:50

Dzēsts lietotājs

Dzēsts lietotājs

opelju motori ir ljoti labi, mums bija Asaciņa (opel ascona) 1.8 šprice, kaa vinja veeraas, kameer koku nepakjeraam. Bet par to ruusu :/ Ja bundža nav bijusi cinkota, tad ruusee gan ka nelabie.

Uzrakstīts 13-Jūn 15:22

Jānis Brakšs (Brakss)

Jānis Brakšs 6.18 Redzēts 30-Mar-2011

OPEL loti laba un leeta automasiina prieks lv celjiem, un ir maaniigs priekstats par opel un ruusu!!

0

Uzrakstīts 14-Mai 11:05