Auto fotografēšana

Auto fotografēšana

02-Aug-2009

Viens no svarīgākajiem vērtēšanas aspektiem Autobildēs ir auto fotogrāfijas. Protams, augstāko vērtējumu saņem automašīnas, kurām ir labākas bildes, gan tehniskās kvalitātes, gan mākslinieciskās kvalitātes ziņā. Labas automašīnu fotogrāfijas izpelnās neviltotu uzmanību. Un tāpēc, lai arī Jums būtu labas Autobildes, esam apkopojuši informāciju par labākajiem Autobildes.lv auto fotogrāfiem, kas laipni piekrita palīdzēt auto fotografēšanā arī citiem interesentiem.

1. Rīgā - auto fotogrāfs Aleksandrs Judins, viens no izteiksmīgākajiem Autobildes.lv auto fotogrāfiju autoriem, piedāvā auto fotosesiju ar ļoti demokrātiskiem nosacījumiem - Ls 10 par vienu auto, turklāt ar foto apstrādi (!).
Ieskatam dažas Aleksandra bildes pirmās 2 augšējās foto rindas. Vairāk info par Aleksandru Judinu un viņa auto Opel Calibra, pieejams viņa profilā un blogā pie OPEL markas automašīnām. Lietotājvārds: C20NE. Fotosesijai pieteikties pa tālruni: 2-58-58-018.

2. Rēzeknē, Daugavpilī, Jēkabpilī un Ludzā - auto fotogrāfs Aleksandrs Feofanovs. Ļoti interesantas gaismu spēles vājā apgaismojumā. Daži viņa auto foto piemēri - 3. un 4. rindā no augšas.
Vairāk info par Aleksandru Feofanovu un viņa auto Audi A6 pieejams viņa profilā pie Audi markas auto. Lietotājvārds: Al3X. Fotosesijai pieteikties pa tālruni: 2-87-87-78-0. Samaksa, fotografēšanas vieta un laiks - vienojoties.

3. Jēkabpilī, Rīgā un citur - auto fotogrāfe Inga Pobjaržina. Viena no pirmajām, kas spēcīgi pārsteidza ar savu sniegumu auto fotografēšanā un apstrādē, kur dominē t.s. Dragana efekts. Daži izcili viņas auto foto piemēri - 5. un 6. rindā no augšas.
Vairāk info par Ingu un viņas Audi Coupe - Dāmu auto sadaļā augšējās vietās. Lietotājvārds: Ingucis. Fotosesijai pieteikties pa tālruni: 2-91-23-342. Samaksa ap Ls 40 par fotosesiju vienam auto ar apstrādi. Fotografēšanas vieta un laiks - vienojoties.

4. Ventspilī - auto fotogrāfs Kaspars Skadiņš. Ļoti patīkamas un korektas SAAB 9-5 bildes. Viņa auto fotogrāfijas (pirmās 3 augšā un pedējā viszemāk) var apskatīt SAAB sadaļā vienā no augstākajām vietām pēc reitinga.
Lietotājvārds: Iceman. Fotosesijai pieteikties pa tālruni: 2-83-51-83-2. Samaksa, fotografēšanas vieta un laiks - vienojoties.

Paldies fotogrāfiem par atsaucību un aicinām pieteikties vēl citus fotogrāfus arī no citām Latvijas vietām, par to informējot Autobildes.lv uz e-pastu: info [at] autobildes.lv

Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana Auto fotografēšana

Komentāri (2)

Kaspars Skadiņš (Iceman)

Kaspars Skadiņš 6.52 Redzēts 15-Jūl-2011

atkarībā no savas atrašanās vietas vari izvēlēties ;)

0

Uzrakstīts 08-Sep 16:11

Dzēsts lietotājs

Dzēsts lietotājs

Varētu kādu reizi pamēģināt jūs pakalpojumus!

Uzrakstīts 07-Sep 16:05