Artis Žentiņš (AZ-CrupiLV)
AZ-CrupiLV
3.81

Vērtēja 370 reizi

Apskatīja 56 auto

Apskatīja 0 numurus

Datums: 02-Jūl-2009

Komentēja 1 reizi

Artis Žentiņš (AZ-CrupiLV)

AZ-CrupiLV

3.81

Artis Žentiņš (Rīga)
Opel Zafira OPC A
Redzēts 18-Jūn-2011

Dzimšanas diena: 20. maijs

Vecums: 37 gadi

Ieraksti blogā: 0

AZ-CrupiLV seko autovadītājiem (1)

Toms Žentiņš

AZ-CrupiLV seko auto (4)

VW Golf MK1 Cabrio, Opel Zafira A OPC, Opel Zafira OPC, VW Kafer

BMX rider

Autovadītāja pieredze:
B kategorija kopš 2006

Mana pirmā un līdz šim vienīgā automašīna ir 2002.gada Opel Zafira A. Pirms tam pusgadu braucu ar tēta VW Caravelle 2.0 TDI ar garo bāzi (2006.gadā).
Esmu apmierināts ar savu auto, savādāk man tas vairāk nebūtu. Atradu gluži tādu, kāds ir mans dzīvesveids - treniņu somas, BMX ričuks, ekipējums trasei der lieliski iekšā, kā arī ideāli kalpo kā draugu busiņš, kad kopā dodamies uz jūru, uz kādu kopīgu pasākumu, jo vietas pietiek vismaz 7 cilvēkiem.
Vienalga vai es viens vai ar kādu kopā braucu, motors strādā labi un attaisno līdzekļus. Neesmu pievilts, braukšana ir ērta, stabila.
Ir viena lieta, kas traucē - tie ir Latvijas ceļi, pa kuriem braucot, diez gan ir jūtami sitieni un bedres, kas lielākoties dod pa "nerviem". Auto būvēts, lai braukšana būtu ideāla uz Vācijas ceļiem. Lieta tāda, ka pavasarī mainīšu sporta amortiņus pret parastās Zafiras amortiņiem, kam darbības amplitūda ir mazliet lielāka.
Protams, arī bampers cieš no nestandarta ceļa apmalēm utt., bet katra reize arvien vairāk liek uzmanīties un izvairīties no šķēršļiem.
Tā kā keep rollin' =)

Novertē šo rakstu!

Uzrakstīts 01-Jan-2009

Mans tagadējais auto

Opel Zafira OPC A, 2002

Vērtējums:

5.43

0 komentāri