Vita Švarcbaha (vitana)
vitana
6.99

Vērtēja 204 reizes

Apskatīja 1246 auto

Apskatīja 0 numurus

Datums: 25-Okt-2009

Komentēja 176 reizes

Vita Švarcbaha (vitana)

vitana

6.99

Vita Švarcbaha (Dobele)
Opel Omega Omčikiņš
Redzēta 30-Aug-2012

Dzimšanas diena: 06. jūnijs

Vecums: 54 gadi

To nevar palaist garām... 7.83
15-Jan-2010

Nekā jau tāda... Vienkārši, ziema šogad brīnumskaista. Sarmas ar katru dienu liekas arvien vairāk un vēl saule. Tad nu mēs ar Omčiku arī izskrējām, tā teikt , pie dabas. Tikai žēl, ka tumsā. Bet arī no tā mēģinājām kaut ko ''iztaisīt''.
Koki tumsā tik spokaini, bet, es kā sieviete - Ah un Oh. Un beidzot varēju pafotografēt mašīnu pilsētā , lampu gaismā... , tikai bez zibspuldzes, jo tā sabojā visu skatu pašai mašīnai, kura īstenībā ir diezgan balta. Un ne no sniega, bet no sāls...

To nevar palaist garām...
Stokholma 7.45
01-Jan-2009

Nebiju domājusi par to kaut kur pastāstīt, uz Stokholmu tagad var aizbraukt par kapeikām un tas it kā neattiecas uz mašīnām bet vairāk uz kuģiem un nevienu nepārsteidz.:)
Pavasarī laidāmies pāri jūriņai. Mani jau gan darbā jokodamies bija ''noslīcinājuši'' un, ja godīgi, saskatījusies Titānikus un Estonijas, dūšas daudz nebija.
Braucām kopā ar skolas 7. klasi.
Ja godīgi, pilsēta pati par sevi - nekā tāda.Autiņi apmēram tādi paši kā mums, viņi drīzāk var palielīties ar kādu jahtu. Mani vairāk vilināja pats brauciens ar kuģi un jūra. Ārā uz klāja pavadīju daudz laika. Atpakaļceļā bija neliels vējiņš, jau vakarā, stāvot uz paša augšējā klāja un gaidot saules rietu, redzot kā pretējās margas lēnām slīd uz leju attiecībā pret horizontu, gribējās to kuģi ''kantēt'' :D:D. Vēlāk sajūta tāda, ka esi vai nu ''stipri pilnā'', vai arī kājas vairs īsti neturas zem sevis. Kajītē dušas durvis tad attaisās, tad aizkrīt ciet, viss krakšķ. Klusiņām jautāju kaimiņienei - paklau, vai tava koika arī grab? Jautri, protams. Centos jau ĻOOTI neizrādīt, ka man ir paniskas bailes. No rīta pirmā doma kad atvēru acis - ''nešūpo!'' ....Bet tagad, ja sanāk braukt garām ostai, vienmēr paskatos, vai MANS ''Festivāls'' nav tur. Un, ja būtu tāda iespēja, labprāt brauktu atkal. Tā, lūk...:)

Stokholma
''kad vīri runā''... 5.10
06-Nov-2009

Tikko atbraukuši no Jelgavas. Kaimiņiene paver durvis un gandrīz kliedz: '' Vita , skaties ātri, kas tev uz mašīnas!" Paspēju izdomāt visus iespējamos variantus līdz uzkritušam kokam, kamēr tiku līdz logam. A, tur .......... divi '' vīrieši'' noskaidro attiecības. Vajadzēja nobildēt, tikai mašīna netīra ( sorry ). Negaidīja viņi abi, kamēr nomazgāšu. Un tikai pēc tam izrādījās, ka zem mašīnas tup kaķene.

''kad vīri runā''...