Krists Jaunzemnieks (Miks)
Miks
6.81

Vērtēja 611 reizes

Apskatīja 232 auto

Apskatīja 0 numurus

Datums: 29-Sep-2009

Komentēja 78 reizes

Krists Jaunzemnieks (Miks)

Miks

6.81

Krists Jaunzemnieks (Rīga)
Mazda 6
Redzēts 12-Sep-2012

Dzimšanas diena: 11. februāris

Vecums: 45 gadi

Tas priecē !!! Vai ne ??? 8.41
08-Okt-2009

''Auto īpašnieki var justies daudz drošāki par to, ka savu spēkratu no rīta atradīs tieši turpat, kur iepriekšējā vakarā atstājuši! Mēneša laikā policija ievērojami izretinājusi Latvijas veiklāko autozagļu rindas. Turklāt likumsargu rokās nonācis plašs dārgo instrumentu klāsts, ar kuriem zagļi uzlauza pretaizdzīšanas ierīces''. ........

Tas priecē !!! Vai ne ???
Atradu .... !!! 7.53
08-Okt-2009

Jēēēē ...... ebay atradu savai mazdiņai labus migliniekus un vēl šādus tādus sīkumus lai uzfrišinātu viņu .... sakarā ar ''ķezu'' pagaidām nevaru atļauties ne krutos bamperus,sliekšņus utt .... canas ir par lielu - pagaidām !! :)

Atradu .... !!!
Kur atrast ??? 7.90
01-Okt-2009

Vai kāds nepateiktu kur es varētu meklēt veikalu vai servisu kur tūnē autiņus,jo cik esmu meklējis priekš mana autiņa neko nevaru atras .... es domāju Latvijā ..... gribētos kādus spoilerus,slieksnīšu,mazliet nosēdināt ..... utt .

Kur atrast ???
Nepatīk vai patīk ??? 5.11
01-Okt-2009

Es nezinu,man personīgi netraucē tas,ka bieži braucot uz laukiem Rīga - Siguldas šoseja .... vienmēr atrodas kāds kas ''iesēžas astē'' ... dažreiz pat 3-4 autiņi ..... vismaz esmu mierīgs,ka mani nenoturēs :)) Ir bijuši gadījumi,ka notur aiz manis braucošo ... laikam tas lai nesanāktu avārija,ja turētu mani un es strauji bremzētu ..... :) Kā ir ar jums,vai jums patīk,ka kāds ''sēž astē'' vai esat no tiem kas ''iesēžas'' kādam ... ???

Nepatīk vai patīk ???