Alberts Ziemelis (admin)
admin
7.49

Vērtēja 151 reizes

Apskatīja 1173 auto

Apskatīja 0 numurus

Datums: 22-Apr-2009

Komentēja 55 reizes

Alberts Ziemelis (admin)

admin

7.49

Alberts Ziemelis (Jūrmala)
UAZ 3152 Bezceļa karalis
Redzēts 13-Jan-2019

Dzimšanas diena: 16. septembris

Vecums: 47 gadi

Jaunais Iepirkšanās Portāls Citrons.lv būs Atšķirīgs 5.59
29-Jan-2011

Šī gada februārī darbu plāno uzsākt jauns un citāds kolektīvās iepirkšanās serviss Citrons.lv. Portālā ar ievērojamām atlaidēm no 50% līdz 90% būs nopērkami iecienīti plaša patēriņa pakalpojumi un preces.

Jau pašlaik portālā Citrons.lv ikviens interneta lietotājs var pierakstīties jaunumu saņemšanai un vienlaikus iesaistīties bonusu programmā, kas ļauj uzkrāt papildus atlaides pirkumiem kolektīvās iepirkšanās servisā Citrons.lv. Aktīvākie lietotāji jau uzkrājuši bonusu apjomu vairāk nekā Ls 63 apmērā.

Tāpat ikviens, kas būs pierakstījies jaunumiem Citrons.lv pirmsatvēršanas periodā, pirmajam pirkumam saņems vēl papildus 5% atlaidi.

Citrons.lv top kā izdevīgas iepirkšanās vietne ikvienam pircējam un kā efektīvs un atraktīvs interneta mārketinga instruments uzņēmējiem, kas ļaus aptvert plašu klientu auditoriju un iegūt jaunus klientus.

Portāla veidotāju – SIA Focus Group 15 gadus ilgā pieredze reklāmā un mārketingā, ik dienas strādājot ar uzņēmējiem, ļauj lieliski sajust, kas tirgum šobrīd ir nepieciešams, un tas tiks realizēts iepirkšanās servisā Citrons.lv.

Tiek plānots izveidot maksimāli efektīvu interneta mārketinga platformu ar atšķirīgām iezīmēm, kas būs interesanta gan pircējiem, gan sniegs jaunu pieredzi uzņēmējiem. Jau pašlaik ik dienas Citrons.lv bonusu programmā pierakstās vairāki simti jaunu dalībnieku un dienā tāpat tiek saņemti vairāki piedāvājumi no uzņēmējiem, kas interesējas par sadarbības iespējām ar Citrons.lv (e-pasts: sadarbiba@citrons.lv)

Pašlaik aktīvi rit vietnes izstrādes darbi un konkrēts kolektīvās iepirkšanās servisa Citrons.lv darbības uzsākšanas datums tiks izziņots atsevišķi.

Jaunais Iepirkšanās Portāls Citrons.lv būs Atšķirīgs

Kolektīvās Iepirkšanās Portāls Citrons.lv

Novertē šo rakstu!

Komentāri (0)