Jānis Šaiters (JanissOG)
JanissOG
8.16

Vērtēja 543 reizes

Apskatīja 320 auto

Apskatīja 25 numurus

Datums: 30-Jūn-2009

Komentēja 56 reizes

Jānis Šaiters (JanissOG)

JanissOG

8.16

Jānis Šaiters (Rīga)
BMW 735
Redzēts 04-Apr-2017

Dzimšanas diena: 26. augusts

Vecums: 53 gadi

Motora remonts 6.66
14-Jūl-2011

Mīļais lasītāj, redz sanācis ir tā, ka manam zvēram nācās ņemt ārā motoru kārtīgam kapitālajam remontam. Jau kādu laiku braukāju un jutu, ka autiņš neripo tā kā vēlētos...parādās mazi dūmi, krīt eļļas līmenis un pietam diezgan strauji... Tiesa pirms tam vedu uz servisu, lai veic diagnostiku...izmēra un pārbauda, bet laikam jau viņiem tādām problēmām nebija laika, jo labāk paņemt naudu uzreiz par spuldzītes maiņu nekā meklēt problēmu! Tā pagāja 5 mēneši un atradu (pēc ieteikumiem) servisu motoram... Izskrūvējis sveces meistars uzreiz pateica: Jāņem nost galvas, jo viņam nepatīk 1 un 8 cilindrs...turpinājums sekos...tad nu arī tika nolemts skrūvēt nost galvas, bet lai to izdarītu nācās motoru likt uz ``operācijas`` galda... Skats nebija patīkams jo 1 un 8 cilindrs bija drausmīgi! Meistars man pateica: ``Liekam kopā to autiņu un tirgo nost!`` Jā, ja to varētu izdarīt... kamēr auksts strādā normāli, kā uzsilst dūmu pilns pagalms un viņš (meistars) man saka pārdod to... hahaha kuzova cena!....Sēdāmies pie galda un sākām domāt... jauns motors 14.000ls tas atkrita uzreiz, jauns bloks ar virzuļiem ap 4000ls it kā normāls cipars, bet meistars uzreiz pateica ka tad arī jāliek jauna kloķene...atlikām... Jā, sen nebiju saticis tik daudz ``zinošus`` padomdevējus, kas tā vien savā dzīvē cēluši augšā motorus pēc motora...Padomi viens gudāks par otru!!! Sākām domāt par lietotu, bet mani apstādināja fakts, ka garantija ``0``!!! Nolēmām padomāt un parēķināt vai var restaurēt veco bloku!!!??? ...tad es turpinu pēc ilga pārtraukuma... nolēmu celt augšā veco labo motoru! Sākām ar motora celšanu ārā no motora telpas, pareizāk sakot tas gan bija vairāk kā ``izvilkšanas no apakšas``:) jo līdz tam bija jānoņem priekšējais tilts, jāatvieno kardāns, jānoņem auspuf rore...jāatvieno visi patrubokoi utt..

Motora remonts
Domas par mums 7.32
02-Sep-2009

Izejot no darba ejot pa ielu, sajuti siltumu, paceļot galvu un ielūkojoties debesīs ieraugi saulesstarus kuri lēni un maigi slīd lejā no debesīm, tā kā roka slīdētu pa zīda audumu. Visapkārt ir pārņemtu cilvēku brūzma, kuriem pat 1 minūtes laika nav apstāties, padomāt. Visi skrien grābj... Ja varētu kaut vai stundu nostāvēt uz vietas, garām paietu simtiem cilvēku, un katrs no viņiem ir savādāks.

Domas par mums
Atskatoties vēsturē 10.27
02-Sep-2009

Šo nolēmu uzrakstīt jo skatoties bildes uzdūros dažām pazīstamām vietām Rīgā, kas ir sen zināms aizmirsts labais:)! Visas šīs bildes mums saistās ar savām mīļām atmiņām , kuras vienmēr paliks pie mums... 11.tramvaja galapunkts pie zooloģiskā dārzā, bet svarīgākais ir tramvajs ko daudzi atceras...ar savu īpašo bremžu smaržu un auksto salonu tajās tālajās ziemas dienās... Ļeņina piemineklis kuru arī daudzi atcerās arī šodien, bet kura tur vairs nav... Ļeņina iela pie viesnīcas ``Latvija``, kura šobrīd ieguvusi pavisam citus vaibstus... Latvijas Banka:) tiesa šī bilde ir tapusi kad es vēl nebiju dzimis un tomēr atceros šo vietu jo no šīs vietas sāka savu ceļu pār Daugavu šodien slavenais ar savām vantīm Vanšu tilts!!! Sen atpakaļ atradu bildi kas zīmēta ar krastmalas ainavu kur šodien bieži stāvam korķos...Cauri Vecrīgai uz pontona tiltu ko paspēju jaunībā vēl izbaudīt braucot garām Brīvibas piemineklim...Eh cik nesen tas viss vēl bija, tagad Stockman aizsedz visu labo skatu jo tā vietā bija tik skaists parks tiesa mazs bet skaists...mēģināšu kaut kad vēlāk paturpināt... atradu Pontonu tiltu ar visu milicijas būdu tā sākumā, atceros ka man pašam bija tik bail soļot tam pāri kad bija vējš un pontoni kustējās! Bet tad es biju pavisam maziņš:)!

Atskatoties vēsturē
Pie jūras dzīve mana 7.27
02-Sep-2009

Arā bija karsts un saulains laiks... ar paziņu nedomājot kāpām auto lai dotos uz Bolderājas jahtu klubu un mestos ūdens stihijā! Tiesa mazliet pūta arī vējiņš, kas tuvojoties līcim cēla augšā nelielus vilnīšus:)!

Pie jūras dzīve mana
Kauņas automašīnu tirgus 6.24
02-Sep-2009

Tātad mirkli atpakaļ nolēmu apciemot savu dienesta biedru Lietuvas republikā, Kauņā un pie reizes paskatīties kas notiek šajā auto placī, kas nebija apciemots jau krietnu laiku:)! ...turpinājums ar bildēm vakarā!!! Devos turp piektdienas vakarā lai varētu apvienot patīkamo ar lietderīgo! Es domāju ka mani sapratīs:) Tiem kas nesaprot: atcerēties dienesta dienas un iemalkot kādu krievu šņabīti! Par to nerakstīšu jo atmiņas ir ar sausu muti un mazliet sāpošu galvu:) Atlabis ar pašmāju gatavotu soļanku un pelmeņiem kāpām auto un devāmies apciemot Kauņas auto placi.... Pirmais iespaids diezgan neparasts! Viens liels stadions ar tur novietotām automašīnām un iekšā un ārā brauc fūres ar jauniem krājumiem un citu nopirktiem spēkratiem...

Kauņas automašīnu tirgus