Frankfurtē demonstrē jaunu Volkswagen Golf R20

Frankfurtē demonstrē jaunu Volkswagen Golf R20

15-Sep-2009

VW izmanto mājinieku priekšrocības Frankfurtes autošovā, lai prezentētu ar nepacietību gaidīto 2010.gada Golf R20.

Jaunākais ar „R” nozīmīti greznotais Golf "izmetis" pāris cilindrus un papildus kompensējis to ar turbokompresoru. Rezultātā Volkswagen Golf R20 uz priekšu dzīs uzlabots 2.0L motors, kas attīstīs ap 265 zirgspēku jaudu un 350 Nm griezes momentu, kas ir teju precīza Scirocco R20 dzinēja kopija. Savukārt VW 4-motion sistēma neļaus visai dzinēja jaudai pazust tikai priekšējos riteņos.

„World Car Fans” ziņo, ka jaunais Golf R20 100 km/h sasniedz 6.5 sekundēs ar sešu ātrumu manuālo pārnesumkārbu un 6,4 sekundēs ar automātisko divsajūgu ātrumkārbu. Šie rādītāji šķiet samērā zemi un ir tuvi tam, ko spēj standarta VW Golf GTI versija.

R20 veiktas arī vairākas estētiska rakstura izmaiņas, kuru vidū ir gan jauns radiatora režģis, LED dienasgaitas lampas, gan arī milzum daudz jaunu „R” simbolu, lai visi zinātu, ka šis nav nekāds parasts Golfs. Jaunums ir arī lieliski 18 collu riteņu diski, bet interjers ieguvis gaumīgu divu toņu dekorējumu.

Volkswagen Golf R20 ir neliels, bet ļoti uzticīgs fanu pulks ASV.

Frankfurtē demonstrē jaunu Volkswagen Golf R20 Frankfurtē demonstrē jaunu Volkswagen Golf R20 Frankfurtē demonstrē jaunu Volkswagen Golf R20 Frankfurtē demonstrē jaunu Volkswagen Golf R20

Komentāri (0)