Atjaunināts hečbeks FIAT Grande Punto

Atjaunināts hečbeks FIAT Grande Punto

01-Sep-2009

Autoražotājs "FIAT" šomēnes gaidāmajā Frankfurtes autoizstādē demonstrēs atjaunināto hečbeku - "FIAT Grande Punto”. Tirdzniecībā tas nonāks jau šī gada oktobra beigās.

Modernizētais hečbeks atšķirsies ar jaunu virsbūves priekšdaļas noformējumu, savādāku buferi un dekoratīvo radiatora režģi. Automobilim aizmugurē būs lukturi un jauna bufera uzlika no virsbūves atšķirīgā tonī, bet salonā – jauna dizaina priekšējais panelis. Izmaiņas skārušas kā centrālās konsoles arhitektūru, tā arī mērinstrumentu paneli un stūresratu.

Atjauninātajam "FIAT Grande Punto" tagad būs arī 1,4-litru benzīna dzinējs no "Multiair" saimes. Šis dzinējs, pateicoties oriģinālam gāzu sadales mehānismam būs par apmēram 10 procentiem jaudīgāks un vienlaikus par 10 procentiem ekonomiskāks, un ekoloģiski tīrāks par parastu analoģiska tilpuma motoru.

Turklāt visi jaunā "FIAT Grande Punto" modeļa dzinēji atbildīs stingrajiem "Euro 5" ekoloģiskajiem standartiem un tiks aprīkoti ar "Start&Stop" automātisko motora noslāpēšanas un atkaliedarbināšanas sistēmu.

Atjaunināts hečbeks FIAT Grande Punto

Komentāri (0)